ТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

Як триває ремонт у багатоповерхівці на вулиці Белова

Featured Video Play Icon

У цей будинок на вулиці Бєлова, 37 у лютому – березні летіли десятки ворожих мін і снарядів. Василь Петрович із 8-ї квартири, згадує той день, коли і до них прилетіло. Ледь встигли з дружиною вибігти у коридор, як снаряд потрапив у кухню.

На щастя, вони залишилися живі, лише дружину контузило, а квартира перетворилася на решето – жодної вцілілої речі. Сьогодні Василь Петрович допомагає будівельникам розбирати завали.

І таких багатоповерхівок, які постраждали від прямих влучань, у Чернігові близько 150. Кожний об’єкт по-своєму складний. З міського бюджету на це вже виділено більше 120 млн. грн. Будівельники, які звикли зводити нові об’єкти, були вражені, коли побачили ці руйнування.

Фахівці із Києва вже провели експертизи у пошкодженому будинку. Як розповів представник підрядника Андрій Прима, наразі будівельники проводять демонтаж пошкоджених елементів, які неможливо відновити. Їм весь час доводиться бути на зв’язку з експертами і проектною групою, адже під час роботи виникають все нові обставини.

Багатоповерхівка на Бєлова, 37 – одна з тих, що потребує складного ремонту. Тут є світло, газ, працює ліфт, але будівля як суцільна відкрита рана. Головна задача, яка стоїть перед будівельниками, відновити житло людей і зробити все можливе, щоб і в їхні оселі прийшов опалювальний сезон.