Програма передач телеканалу ТРА “Новий Чернігів”

06.00 Гастролер                              

06.20 Єдина країна     

06.40 Чернігів і чернігівці       

07.00 Факт

07.25 Чемпіон

07.35 Імпреза                                      

08.00 Культур-ревю                         

08.15 Бізнес-ланч

08.30 Сам(а) вдома

08.45 Шпаргалка

09.00 Меломан         

09.50 З перших уст                      

10.00 «А були спочатку хлопчики»…

10.20 Діагноз: спортсмен        

10.45 Міжнародні новини            

11.00 На часі                                                   

11.25 Чернігів і чернігівці             

11.45 Чемпіон

12.00 Факт

12.25 Невідомий Чернігів

12.40 Гастролер

13.00 Гості Вечора               

14.30 Мульти-бульки

14.55 Наша сцена

15.00 Факт дня  

15.10 Культур-ревю                        

15.30 Віз без віз                           

16.10 Міжнародні новини

16.30 Єдина країна                   

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 Чемпіон

18.00 Факт дня                   

18.05 Ескулап                       

18.35 Чернігів і чернігівці                                                      

18.50 English time

19.00 Факт

19.15 Депутатський корпус       

19.45 Імпреза                                          

20.10 Культур-ревю

20.40 На часі         

21.00 Факт   

21.15 З перших уст 

21.30 Гастролер

21.50 Чемпіон

22.00 З архіву ТБ    

22.20 Міжнародні новини

22.50 Наша сцена

23.00 Факт   

06.00 Єдина країна     

06.20 Культур-ревю                 

06.35 На часі          

07.00 Факт                       

07.20 Ескулап                        

07.50 Депутатський корпус               

08.20 English time

08.30 Мульти-бульки  

08.55 Шпаргалка

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

09.50 Міжнародні новини

10.00 «А були спочатку хлопчики…»                                                   

10.20 Гастролер

10.40 Єдина країна               

11.10 Невідомий Чернігів      

11.35 Імпреза                             

12.00 Факт          

12.20 Меломан                             

13.00 Гості Вечора       

14.30 Мульти-бульки

14.55 Наша сцена

15.00 Факт дня

15.05 Депутатський корпус       

15.35 Імпреза                                 

15.55 Міжнародні новини           

16.10 Культур-ревю                        

16.30 Чемпіон

16.40 На часі        

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 З перших уст                     

18.00 Факт дня    

18.05 Вечірній Чернігів

19.00 Факт                                                                  

19.15 Вечірній Чернігів

20.00 Ескулап                      

20.30 Депутатський корпус       

21.00 Факт                 

21.20 Гастролер          

21.40 На часі                                      

22.00 З архіву ТБ               

22.40 Імпреза                          

23.00 Факт  

06.00 Діагноз: спортсмен

06.20 Невідомий Чернігів                      

06.35 Імпреза                                  

07.00 Факт

07.15 З перших уст                     

07.30 Гастролер                          

07.50 Чемпіон

08.00 Ескулап                      

08.30 Мульти-бульки

08.55 Шпаргалка

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

09.50 Міжнародні новини

10.00 «А були спочатку хлопчики…»

10.20 Чернігів і чернігівці          

10.40 На часі        

11.00 Культур-ревю                        

11.20 Віз без віз  

12.00 Факт

12.15 Депутатський корпус       

12.25 Меломан                   

12.45 Чемпіон

13.00 Гості Вечора         

14.25 Мульти-бульки

14.50 English time

15.00 Факт дня                                        

15.05 На часі        

15.25 Гастролер

15.45 Єдина країна

16.00 Чернігів і чернігівці                                                  

16.20 Наша сцена

16.30 Сам(а) вдома

16.45 Міжнародні новини                       

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 Чемпіон     

18.00 Факт дня 

18.05 Імпреза                                                

18.30 Культур-ревю                        

18.50 З перших уст                     

19.00 Факт                                

19.20 Депутатський корпус       

20.00 Сімейна кухня

20.10 Чернігів і чернігівці                                

20.30 На часі                        

21.00 Факт  

21.20 Меломан                            

22.00 З архіву ТБ

22.30 Чемпіон    

22.40 Імпреза                   

23.00 Факт  дня            

06.00 Меломан                                       

06.25 Невідомий Чернігів

06.45 Культур-ревю стара

07.00 Факт                       

07.20 Сімейна кухня             

07.45 На часі                                  

08.00 Депутатський корпус                           

08.30 Мульти-бульки

08.55 Вподобайка

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

09.50 Міжнародні новини  

10.00 «А були спочатку хлопчики»…                

10.20 Гастролер            

10.40 Культур-ревю                        

11.00 Імпреза                

11.30 Чемпіон

11.40 На часі        

12.00 Факт

12.20 З перших уст                     

12.40 Міжнародні новини       

13.00 Гості Вечора

14.30 Мульти-бульки

14.55 Наша сцена

15.00 Факт дня   

15.05 Чернігів і чернігівці                        

15.35 Чемпіон

15.45 Єдина країна           

16.10 На часі        

16.30 Сам(а) вдома    

16.45 Невідомий Чернігів                 

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 Міжнародні новини     

18.00 Факт  дня 

18.05 З перших уст

18.20 Культур-ревю                        

18.40 Чернігів і чернігівці            

19.00 Факт                                        

19.20 Імпреза                               

19.50 Чемпіон

20.00 English time

20.10 На часі                              

20.30 Ескулап                      

21.00 Факт   

21.20 Депутатський корпус       

22.00 З архіву ТБ

22.30 Культур-ревю                        

22.45 Чемпіон

23.00 Факт   

06.00 Невідомий Чернігів         

06.20 Депутатський корпус       

06.50 Шпаргалка

07.00 Факт   

07.20 Чернігів і чернігівці          

07.40 З перших уст      

07.50 Меломан                          

08.30 Мульти-бульки

08.55 Шпаргалка

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

09.50 Чемпіон

10.00 «А були спочатку хлопчики»…                    

10.20 Імпреза                                    

10.40 Діагноз: спортсмен         

11.00 Культур-ревю                        

11.20 Невідомий Чернігів

11.40 На часі                             

12.00 Факт

12.20 Єдина країна

12.40 Чернігів і чернігівці     

13.00 Гості Вечора        

14.30 Міжнародні новини

15.00 Факт 

15.05 Гастролер       

15.50 Наша сцена

16.00 Культур-ревю                       

16.20 На часі                             

16.40 Депутатський корпус       

17.10 З перших уст

17.25 Імпреза                      

17.50 English time

18.00 Факт   дня                    

18.05 Вечірній Чернігів

19.00 Факт 

19.20 Вечірній Чернігів

20.00 Імпреза                                  

20.30 Чернігів і чернігівці         

21.00 Факт

21.20 На часі                             

21.40 Єдина країна                     

22.00 З архіву ТБ.

22.30 Гастролер

22.45 Невідомий Чернігів               

23.00 Факт

 

06.00 Міжнародні новини      

06.20 На часі                       

06.45 Сам(а) вдома     

07.00 Факт     

07.20 З перших уст    

07.30 Невідомий Чернігів

07.45 Культур-ревю                        

08.00 Депутатський корпус       

08.30 Сам(а) вдома

08.45 Шпаргалка  

08.50 English time  

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»       

09.50 Чемпіон

10.00 Імпреза                        

10.30 Чернігів і чернігівці                 

11.00 Ескулап                         

11.30 На часі        

11.50 Міжнародні новини

12.00 Факт

12.20 Гастролер                      

12.35 Єдина країна

13.00 Гості Вечора   

14.30 Сам(а) вдома

14.45 З перших уст    

15.00 Факт дня

15.05 Сімейна кухня   

15.20 Меломан        

15.50 Чемпіон

16.00 Міжнародні новини                                      

16.30 Сам(а) вдома                           

16.40 На часі        

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 Невідомий Чернігів               

18.00 Факт дня

18.05 Імпреза                                     

18.40 Культур-ревю                    

19.00 Факт дня

19.10 English time

19.20 Ескулап              

19.50 Депутатський корпус       

20.20 Чемпіон

20.30 Наша сцена

20.40 Чернігів і чернігівці        

21.00 Факт дня

21.10 З перших уст    

21.20 Чернігів і чернігівці                                                

21.40 Культур-ревю                    

22.00 На часі        

22.00 Міжнародні новини 

22.30 Імпреза                                                            

23.00 Факт дня

06.00 Невідомий Чернігів                              

06.20 Єдина країна     

06.40 На часі       

07.00 Факт дня         

07.10 Культур-ревю                                      

07.30 Чемпіон              

07.45 Міжнародні новини

08.00 Недільна проповідь      

08.10 Чернігів і чернігівці                                                

08.30 Сам(а) вдома                                 

08.45 Наша сцена      

09.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

09.50 Віз без віз                                        

10.30 Гастролер    

10.50 З перших уст           

11.00 Імпреза                   

11.25 Чемпіон

11.40 Чернігів і чернігівці                                     

12.00 Факт дня               

12.05 На часі    

12.20 Єдина країна                  

12.40 Невідомий  Чернігів

13.00 Гості Вечора

14.30 Імпреза                       

15.00 Факт дня                                                                                                            

15.05 Ескулап                        

15.35 Чернігів і чернігівці                 

16.00 Депутатський корпус       

16.30 Сам(а) вдома

16.45 Міжнародні новини 

17.00 Серіал «Таємниці старого мосту»

17.50 Невідомий Чернігів                     

18.00 Факт дня

18.05 English time

18.15 Недільна проповідь     

18.25 Гастролер

18.40 Сімейна кухня     

19.00 Факт  

19.25 Чемпіон            

19.40 На часі                   

20.00 Діагноз: спортсмен         

20.10 Міжнародні новини   

20.40 Чернігів і чернігівці             

21.00 Факт  

21.25 Імпреза                                    

21.50 Наша сцена

22.00 З архіву ТБ

22.20 Гастролер                                                   

22.40 Єдина країна                           

23.00 Факт