Зміст:

Телеканал “Новий Чернігів” продовжує працювати в умовах російсько-української війни. З перших обстрілів мирного Чернігова ми фіксуємо злочини проти людяності, які чинять рашисти у нашому місті, розповідаємо про героїчну стійкість і мужність наших земляків. Ми співпрацюємо з суспільним мовником та долучилися до Всеукраїнського телемарафону провідних вітчизняних телеканалів, який триває з першого дня війни. Наші телеоператори, журналісти і відеоінженери ведуть хроніку воєнного Чернігова: розповідають про масштаби руйнування інфраструктури міста, цивільних об’єктів, житлових масивів, про інші жертви війни. Аби весь світ дізнався правду.

Місто вистояло. Разом відбудуємо рідний Чернігів!

 

«Новий Чернігів» – єдиний місцевий мовник у Чернігові, який на сьогодні заповнює ефір переважно власним продуктом. Невипадково телеканал обрав ефірний слоган «Своє цікавіше». Людей найбільше цікавить те, що відбувається поряд з ними – в місті, на вулиці, у будинку, у сусіда. Для чернігівської аудиторії таким вже 27 років є Телерадіоагентство „Новий Чернігів”.
Кожен глядач, незалежно від віку та статі, знайде у нашому ефірі щось цікаве для себе. Молоді жінки можуть довідатися інформацію про життя міста, розваги, відпочинок, освіту дітей. Чоловікам стануть до вподоби програми про економіку, бізнес та спорт. Підлітки знайдуть для себе цікаві поради від фахівців, дізнаються про різні лайфхаки та зможуть взяти участь у розважальних шоу.

Основні проекти

Основним продуктом телеканалу Новий Чернігів є новини. Над створенням програми «Факт-новини» щоденно працює молода команда журналістів.
Нині телеканал мовить у цифровому форматі 24 години на добу і охоплює місто Чернігів та прилеглі території.
Телеканал постійно працює над виготовленням нового контенту для свого глядача, щоб задовольнити різні інтереси аудиторії. Кожний новий сезон «Новий Чернігів» розпочинає з новими проектами.
«ВеЧер» – інформаційно-розважальне шоу, з новинами дня, цікавими гостями і актуальною інформацію для всієї родини. У прямому ефірі ми розповідаємо про головні події в місті, культурне, мистецьке, спортивне життя Чернігова та його мешканців.
Про наше здоров`я та нові методи лікування розповідає проект «Ескулап».
«Напросилися» – у цьому проекті ми знайомимо глядача з шеф-кухарями міста та їх коронними стравами.
«Імпреза» – проект про людей мистецтва, творче, особисте життя кумирів.
«Діагноз спортсмен» – у полі зору професійні спортсмени, їх спортивне та особисте життя.
Новий проект «А були спочатку хлопчики» – розповідає про життя героїв-земляків, які загинули на сході країни.
«Успішна Я» – телепроект допоможе змінити своє життя, стати успішними та щасливими.
«Сама вдома» – Що роблять діти, коли залишаються вдома самі? Юнні ведучі розкажуть свої секрети і приготують кулінарні шедеври.
Основною цінністю телеканалу є глядачі. Саме тому ми дякуємо всім, хто нас підтримав, хто довіряє нам і впродовж 27 років залишається з нами.

Обличчя телеканалу

Наталія Левочко – генеральний директор ТРА “Новий Чернігів”.

Медійниця з 15-річним журналістським досвідом. Закінчила історичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету. Переконана: цей фах вчить критичному мисленню, абсолютно необхідному в сучасній журналістиці.
Гострий і актуальний телевізійний репортаж, цікаве інтерв’ю, що розкриває співрозмовника, ток-шоу, економічний аналіз – це лише окремі сторони її творчого портрету. Як менеджерка впевнена: «Новий Чернігів» – для чернігівців і разом з чернігівцями!

Ірина Садчикова – головний редактор.

Маючи за плечима Київський державний університет (факультет журналістики), курси Бі-Бі-Сі та 15 років телевізійного стажу, переконана: телебачення — це простір, не обмежений темами і жанрами, це шалений темп і спосіб життя, де все підпорядковано забезпеченню ефіру. У сезон встигає збирати гриби. Її остання шалена любов — маленька донечка.

Структура власності

Структура заробітної плати керівника та заступників

 

 

 

Контакти

Поштова/юридична адреса:
14000 м. Чернiгiв, пр-т Миру, 38-A

Загальні питання, реклама:
[email protected]
+380462 676 200

Редактори:
+380462674-025
[email protected]

Редакція Теленовин:
+380462674-025

Інтернет-редакція:
+380462 672 811
[email protected]

 

 

 

 

 

Зворотній зв’язок

    Ми в соціальних мережах: