Телеканал “Новий Чернігів” продовжує працювати в умовах російсько-української війни. З перших обстрілів мирного Чернігова ми фіксуємо злочини проти людяності, які чинять рашисти у нашому місті, розповідаємо про героїчну стійкість і мужність наших земляків. Ми співпрацюємо з суспільним мовником та долучилися до Всеукраїнського телемарафону провідних вітчизняних телеканалів, який триває з першого дня війни. Наші телеоператори, журналісти і відеоінженери ведуть хроніку воєнного Чернігова: розповідають про масштаби руйнування інфраструктури міста, цивільних об’єктів, житлових масивів, про інші жертви війни. Аби весь світ дізнався правду.

Місто вистояло. Разом відбудуємо рідний Чернігів!

«Новий Чернігів» – єдиний місцевий мовник у Чернігові, який на сьогодні заповнює ефір переважно власним продуктом. Невипадково телеканал обрав ефірний слоган «Своє цікавіше». Людей найбільше цікавить те, що відбувається поряд з ними – в місті, на вулиці, у будинку, у сусіда. Для чернігівської аудиторії таким вже 31 рік є Телерадіоагентство „Новий Чернігів”.
Кожен глядач, незалежно від віку та статі, знайде у нашому ефірі щось цікаве для себе. Молоді жінки можуть довідатися інформацію про життя міста, розваги, відпочинок, освіту дітей. Чоловікам стануть до вподоби програми про економіку, бізнес та спорт. Підлітки знайдуть для себе цікаві поради від фахівців, дізнаються про різні лайфхаки та зможуть взяти участь у розважальних шоу.

Основні проекти

Основним продуктом телеканалу Новий Чернігів є новини. Над створенням програми «Факт-новини» щоденно працює молода команда журналістів.
Нині телеканал мовить у цифровому форматі 24 години на добу і охоплює місто Чернігів та прилеглі території.
Телеканал постійно працює над виготовленням нового контенту для свого глядача, щоб задовольнити різні інтереси аудиторії.

«Актуально» – У цьому проєкті ми інформуємо чернігівців про важливі зміни в соціальному, економічному та політичному житті країни та міста.

«На часі» – Відновлення Чернігова, допомога постраждалим від російської агресії містянам, робота закладів освіти, медицини, громадського транспорту, відновлення критичної інфраструктури … Спеціалісти та відповідальні особи у прямому ефірі говорять на теми часу.

«Моя думка» – Думки чернігівців про актуальні події в країні та місті та важливі економічні, соціальні та політичні питання, які турбують суспільство.

«Незламні» – Новий проєкт на телеканалі “Новий Чернігів”, в якому ми говоримо з простими чернігівцями та чернігівками про нашу силу духу, жагу до перемоги, плани на мирне життя і не тільки. Проєкт про містян, які пережили 38-ми денну облогу Чернігова, постраждали від ворожих обстрілів, але залишилися сильними та незламними.

«Близько до серця» -Війна залишила свої шрами на кожному з нас. І кожному доведеться жити з ними далі. Проєкт «Близько до серця» піднімає психологічні проблеми, з якими живуть мільйони українців та допомагає їм знайти рівновагу та підтримку, для того аби рухатись далі і мати сили допомагати іншим.

«Нові правила» – Війна внесла корективи в наше життя, проте виклики нам надаються для того аби ми з ними впоралися. У проєкті ми обговорюємо найактуальніші проблеми, які цікавлять українців – мобілізація, українська мова, відключення електроенергії, волонтерство, перейменування вулиць, культурний фронт тощо.  

«Зроблено у нас» – Є речі, якими ми користуємось щодня.
Який же шлях вони проходять, перш ніж потрапити до наших осель?
Секрети та деталі, якими з нами поділились чернігівські виробники і підприємства – в новому проєкті “Зроблено у нас”.

«ART-WEEK» – Культурно-просвітницький телепроєкт, який висвітлює мистецьке життя Чернігова, України та світу. Гостями програми є яскраві представники різних творчих напрямків. У проєкті завжди є місце цікавому факту з минулого та сучасного арт-світу. «З нами цікаво!»

«Вулиці нашого міста» – Програма про історію Чернігова, його вулиці, мікрорайони та людей. Особливо актуальним проєкт став після повномасштабного вторгнення рф в Україну. Чернігів, як і інші міста країни, почав  позбавляється від радянського засилля в топоніміці. У місті почали перейменування вулиць. Тож у програмі ми знайомимо чернігівців з новими назвами та видатними особами, ім’я яких тепер носять проспекти, вулиці та провулки Чернігова.

«Чернігів і чернігівці» – у цьому проєкті ми розповідаємо про видатних земляків, які своїми досягненнями, працею, уміннями та знаннями прославляють наше місто. Це – лікарі, спортсмени, митці, працівники комунальних підприємств, журналісти, волонтери, військові тощо.

«Запитай у лікаря» – у цьому проєкті лікарі різних профілів консультують, радять та інформують чернігівців, як попередити хворобу та зберегти своє здоров’я.

«Імпреза» – Проект розповідає про тих, хто робить наш світ кращим, примушує наші серця битися швидше і запалює внутрішній вогонь. «Імпреза» – це круговерть вражень і емоцій, суспільного й особистого.

 «Сама вдома» – Що роблять діти, коли залишаються вдома самі? Юнні ведучі розкажуть свої секрети і приготують кулінарні шедеври.

Основною цінністю телеканалу є глядачі. Саме тому ми дякуємо всім, хто нас підтримав, хто довіряє нам і впродовж 31-го року залишається з нами.

Обличчя телеканалу

Наталія Левочко – генеральний директор ТРА “Новий Чернігів”.

Медійниця з 15-річним журналістським досвідом. Закінчила історичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету. Переконана: цей фах вчить критичному мисленню, абсолютно необхідному в сучасній журналістиці.
Гострий і актуальний телевізійний репортаж, цікаве інтерв’ю, що розкриває співрозмовника, ток-шоу, економічний аналіз – це лише окремі сторони її творчого портрету. Як менеджерка впевнена: «Новий Чернігів» – для чернігівців і разом з чернігівцями!

 

Ірина Садчикова – головний редактор.

Маючи за плечима Київський державний університет (факультет журналістики), курси Бі-Бі-Сі та 30 років телевізійного стажу, переконана: телебачення — це простір, не обмежений темами і жанрами, це шалений темп і спосіб життя, де все підпорядковано забезпеченню ефіру. У сезон встигає збирати гриби. Її остання шалена любов — маленька донечка.

Структура власності

Структура заробітної плати керівника та заступників

Контакти

Поштова/юридична адреса:
14000 м. Чернiгiв, пр-т Миру, 38-A

Загальні питання, реклама:
[email protected]
+380462 676 200

Редактори:
+380462674-025
[email protected]

Редакція Теленовин:
+380462674-025

Інтернет-редакція:
+380462 672 811
[email protected]

Зворотній зв’язок