Зміст:

«Новий Чернігів» – єдиний місцевий мовник у Чернігові, який на сьогодні заповнює ефір переважно власним продуктом. Невипадково телеканал обрав ефірний слоган «Своє цікавіше». Людей найбільше цікавить те, що відбувається поряд з ними – в місті, на вулиці, у будинку, у сусіда. Для чернігівської аудиторії таким вже 27 років є Телерадіоагентство „Новий Чернігів”.
Кожен глядач, незалежно від віку та статі, знайде у нашому ефірі щось цікаве для себе. Молоді жінки можуть довідатися інформацію про життя міста, розваги, відпочинок, освіту дітей. Чоловікам стануть до вподоби програми про економіку, бізнес та спорт. Підлітки знайдуть для себе цікаві поради від фахівців, дізнаються про різні лайфхаки та зможуть взяти участь у розважальних шоу.

Про телеканал Новий Чернігів
Телеканал Новий Чернігів – “Своє цікавіше!”

Основні проекти

Основним продуктом телеканалу Новий Чернігів є новини. Над створенням програми «Факт-новини» щоденно працює молода команда журналістів.
Нині телеканал мовить у цифровому форматі 24 години на добу і охоплює місто Чернігів та прилеглі території.
Телеканал постійно працює над виготовленням нового контенту для свого глядача, щоб задовольнити різні інтереси аудиторії. Кожний новий сезон «Новий Чернігів» розпочинає з новими проектами.
«ВеЧер» – інформаційно-розважальне шоу, з новинами дня, цікавими гостями і актуальною інформацію для всієї родини. У прямому ефірі ми розповідаємо про головні події в місті, культурне, мистецьке, спортивне життя Чернігова та його мешканців.
Про наше здоров`я та нові методи лікування розповідає проект «Ескулап».
«Напросилися» – у цьому проекті ми знайомимо глядача з шеф-кухарями міста та їх коронними стравами.
«Імпреза» – проект про людей мистецтва, творче, особисте життя кумирів.
«Діагноз спортсмен» – у полі зору професійні спортсмени, їх спортивне та особисте життя.
Новий проект «А були спочатку хлопчики» – розповідає про життя героїв-земляків, які загинули на сході країни.
«Успішна Я» – телепроект допоможе змінити своє життя, стати успішними та щасливими.
«Сама вдома» – Що роблять діти, коли залишаються вдома самі? Юнні ведучі розкажуть свої секрети і приготують кулінарні шедеври.
Основною цінністю телеканалу є глядачі. Саме тому ми дякуємо всім, хто нас підтримав, хто довіряє нам і впродовж 27 років залишається з нами.

Обличчя телеканалу

Ольга Капустян – Генеральний директор ТРА „Новий Чернігів”.
Фаховий журналіст – закінчила факультет журналістики Московського державного університету, має досвід роботи на радіо, телебаченні, в газеті. Популярна ведуча перших чернігівських телепроектів, автор і продюсер найрейтинговіших теле- і радіопрограм.
Посада менеджера ТРК або керівника не знищила апетиту до творчості, хоча тепер вона частіше виступає в них як автор і продюсер.
Серед останніх – інформаційні „Без цензури” та „Гаманець”, нарисові „Архів душі” та „Історія кохання”, ток-шоу „Бумеранг”, „МедіаКратія”, „Політичний ринг”.
Любить свою домашню і телевізійну сім’ю, подорожувати.

Ірина Садчикова – головний редактор.
Маючи за плечима Київський державний університет (факультет журналістики), курси Бі-Бі-Сі та 15 років телевізійного стажу, переконана: телебачення — це простір, не обмежений темами і жанрами, це шалений темп і спосіб життя, де все підпорядковано забезпеченню ефіру. У сезон встигає збирати гриби. Її остання шалена любов — маленька донечка.

Структура власності

Контакти

Поштова/юридична адреса:
14000 м. Чернiгiв, пр-т Миру, 38-A

Загальні питання, реклама:
[email protected]
+380462 676 200

Редактори:
+380462674-025
[email protected]

Редакція Теленовин:
+380462674-025

Інтернет-редакція:
+380462 672 811
[email protected]

 

Зворотній зв’язок

Ми в соціальних мережах: