НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

У Чернігові розробляють маркетингову стратегію розвитку туристичної галузі

Featured Video Play Icon

Місто легенд має всі шанси закріпити за собою статус туристичної столиці Північного регіону та бути включеним до національного турпродукту. У Чернігові розпочали роботу над розробкою маркетингової стратегії розвитку туристичної галузі.

Серед експертів та фахівців, які долучилися до цієї роботи, львів’янка Галина Малець. Жінка має досвід у сфері маркетингових стратегій, займалася покращенням турсфери у Львові та Вінниці. На сьогодні, каже вона, першочерговим завданням для Чернігова є проведення детального аналізу, складання покрокового плану дій.

Чернігів має ресурс та можливості для розвитку туризму. З року в рік місто змінюється на краще і стає привабливішим. Завдання – сформувати вірну політику підтримки туристичної сфери.

Стратегія розвитку туризму міста – це великий комплекс цілей і заходів. Експерти кажуть, їх завдання – створити якісний і збалансований документ, який буде дороговказом протягом наступних років.

Програмний документ , який визначатиме основні пріоритети з розвитку туризму у Чернігові, робоча група має розробити до початку туристичного сезону 2022 . У ньому будуть сформульовані місія, візія та основні напрямки розвитку галузі. Саму ж стратегію планують повністю реалізувати впродовж 5 років.