Факт-новини: оперативні сюжети

Соціально-відповідальний бізнес: приклад такого підприємства у Чернігові

Featured Video Play Icon

Чернігівська компанія Коллар – не потребує реклами. Вона відома у 78 країнах світу як виробник товарів і амуніції для домашніх тварин. Їхні вироби представлені в Японії та США, високо оцінені на різних міжнародних конкурсах та виставках, про що свідчить стенд з нагородами.

Вражений побеченим і секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, який вперше побував на цьому виробництві, хоча, каже, з продукцією компанії добре знайомий: одна з інноваційних розробок компанії – улюблена іграшка його лабрадора Черчилля. Олександр Ломако детально познайомився з виробництвом.

Чернігівські виробники працюють виключно на українській сировині, співпрацюють з NASA, Warner Brosеrs та DS. Тут постійно впроваджують нові дизайнерські рішення та інноваційні розробки, аналогів яким не має у світі.

Компанія заснована понад 25 років тому. Має близько 500 працівників. Підприємство виготовляє більше двох мільйонів одиниць амуніції на рік. Для цього вони навіть змінили систему виробництва, де кожний робітник відповідає за кінцевий результат.

Компанія не перший рік бере активну участь в соціальних проєктах, допомагає зоозахисним організаціям, притулкам для тварин, проводить заняття з каністерапії в реабілітаційному центрі «Відродження». Ще один приклад – футбольний клуб «Чернігів» і побудований у Чернігові сучасний стадіон, дитяча школа, в якій займається 300 юних футболістів.

Підприємство – вдалий приклад соціально-відповідального бізнесу, який динамічно розвивається, постійно створює нові робочі місця і дає надходження до бюджету.