Факт-новини: оперативні сюжети

Команда Чернігова – друга на чемпіонаті з рукопашного бою

Featured Video Play Icon

Чемпіонат України з рукопашного бою серед юніорів, а також Кубок України серед дорослих проходив з 21 по 23 травня у Києві. Чернігівці зайняли друге командне місце та у особистому заліку вибороли 4 перших, 4 других та 4 третіх місця. Заслужений тренер України з рукопашного бою Сергій Козир розповідає, що навіть ті спортсмени, які мали невеликий досвід у змаганнях такого рівня, показали гарний результат.

Спортсменів тренують Заслужений тренер України з рукопашного бою Сергій Козир та майстри спорту міжнародного класу Андрій Козир і Олександр Єрмоленко. Олександр своїм прикладом показує вихованцям гарну фізичну підготовку, адже у цих змаганнях спортсмен особисто брав участь та отримав перше місце у категорії дорослі.

Спортсмени кажуть, що ці змагання були важкими, але завдяки щільному графіку тренувань, а також вмінню аналізувати суперника, їм вдалося здобути перемогу.