Боєць на ім’я Федір в мирному житті працював водієм-далекобійником. Пішов добровольцем. Захищав Чернігів біля с. Новоселівка та потрапив у полон. Пережив нелюдські тортури, втратив частину ноги, але все одно мріє повернутися до війська, щоби разом з побратимами наближати перемогу!
Пережив ворожий полон і нелюдські тортури: історія чернігівського воїна-захисника
20.08.20220

Схожі новини:
01.10.20240
Загинули в бою: на Чернігівщині попрощалися з двома Захисниками
Чернігівщина втратила ще двох воїнів-Героїв. 30 вересня в громадах поховали солдата Володимира Ярмака та молодшого сержанта Сергія Балабка.
Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Read More
12.01.20230
Виправдовував збройну агресію рф: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандиста
Співробітники СБУ викрили мешканця одного з райцентрів Чернігівщини, який поширював у соцмережах матеріали, де виправдовував збройну агресію рф проти України та схвалював окупаційні дії ворога.
Пр
Read More
04.11.20220
У Чернігові майже на два тижні перекриють рух на вулиці Кільцевій
У Чернігові з 7 листопада перекриють рух автотранспорту на ділянці вулиці Кільцевої від вул. Захисників України до вул. Генерала Бєлова.
Відповідне рішення погодив виконавчий комітет Чернігівської
Read More