Відео дняФакт-новини: оперативні сюжети

Великий футбол на великому екрані. Як чернігівці дивляться Євро-2020 у фанзоні на площі

Featured Video Play Icon

Подивитися виступ збірної України на Євро-2021 на дійсно великому екрані мають змогу чернігівці. На Красній площі організували фан-зону, куди можна прийти і безкоштовно подивитися ігри нашої команди. Не стадіон, але атмосфера чернігівцям подобається.

17 червня чернігівці зібралися на площі аби подивитися матч збірних України та Північної Македонії. Вболівальники були впевнені у перевазі нашої команди, а після того як перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь українців, ця впевненість тільки зросла. Тим не менш, другий тайм дещо охолодив амбіції української збірної – македонці спромоглися забити один гол. Але не більше, тому перемогу в матчі здобула наша команда. Наступний матч наша вона зіграє 21 червня проти збірної Австрії.