ТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

В університетах Чернігова стартувало навчання: скільки студентів набрали цього року?

Featured Video Play Icon

“Чернігівська політехніка” повертається до активної роботи. 3 жовтня в університеті стартував новий навчальний рік. У цей день для першокурсників влаштували знайомство з закладом та його керівництвом. Незважаючи на похмуру погоду, настрій у новачків піднесений. Серед натовпу однолітків вони намагаються знайти своїх одногрупників та кураторів.

Цього року до “Чернігівської політехніки” прийшли на навчання 908 першокурсників – майже стільки ж, скільки у 2021-му. У холі університету, вперше наживо побачивши своїх одногрупників, вони активно спілкуються та знаходять нових друзів.

Протягом першого семестру студенти “політехніки” всіх курсів навчатимуться онлайн. За це вони самі проголосували в опитуванні. Однак керівництво університету не виключає можливості повернення студентів до аудиторій наприкінці року.

Під час активних боїв “Чернігівська політехніка” постраждала від російських обстрілів. Були і прямі влучання. Їхні сліди досі помітні як ззовні, так і всередині будівлі університету. Через вибиті вікна та шибки до приміщень потрапляє осінній холод. Замінити їх, а також систему опалення зараз є пріоритетним завданням. Разом з тим йде робота над відновленням матеріально-технічної бази закладу.

За словами Олега Новомлинця, цього року серед абітурієнтів, які подавали документи до “Чернігівської політехніки”, стабільно популярною залишилася сфера ІТ. Водночас побільшало бажаючих опанувати інженерні та технологічні спеціальності. А от економістів, правників і фінансистів порівняно з попередніми роками меншає.