Факт-новини: оперативні сюжети

У світ індійської культури можна поринути в історичному музеї Тарновського

Featured Video Play Icon

Поринути в екзотичний світ Індії, відчути її історію та ознайомитися з культурою відтепер можна у Чернігові. В обласному історичному музеї імені Василя Тарновського відкрилась виставка, присвячена країні Стародавнього Сходу.

Експозиція налічує понад 20 унікальних експонатів – антикварні предмети побуту Індії 18 сторіччя, зброю, статуї, національний одяг тощо. Привезли їх до обласного центру з фондів інших музеїв України та приватних колекцій. Щоправда, 5 старовинних речей, представлених на виставці, – належать чернігівському історичному музею. Артифакти потрапили до фонду закладу з Московського історичного музею ще за радянських часів.

Крім історичних предметів, на виставці показують фільми про красу та унікальність Індії, а також доповнюють екскурсійну програму інтерактивною частиною – східними танцями у національному вбранні –сарі.

До речі, відвідувачі виставки матимуть можливість відчути дух Індії, примірявши цей незвичний одяг. Враховуючи “червону” карантинну зону, відвідати музей нині можна лише за наявності “зеленого” ковід-сертифікату. Експозиція триватиме протягом 10 місяців до жовтня 2022 року.