Факт-новини: оперативні сюжети

У Чернігові продовжують роботи по благоустрою Дитинця

Featured Video Play Icon

Катерининський бастіон – новий оглядовий майданчик, який організували після реконструкції верхньої частини Валу. Аби чернігівцям та гостям міста було зручно сюди підніматися, на ділянці, яка з’єднує тротуар у підніжжя Валу та верхню частину Дитинця, зараз облаштовують сходи.

За словами Ярослава Куца, облаштування сходів до Катерининського бастіону – останній об’єкт з великого проєкту, запланований на цей рік.

Нагадаємо, капітальний ремонт Валу умовно розділений на 4 етапи. Перша черга робіт – парк імені Коцюбинського. Тепер це одне з найулюбленіших місць відпочинку чернігівців, високо оцінене і гостями міста. Друга черга – оновлення «гарматної алеї». Тут зроблено стилізовані бійниці під гармати, вимощено нові пішохідні зони, замінено освітлення та проведено озеленення території.

Як відбуватимуться подальші ремонтні роботи на Чернігівському Валу сьогодні складно прогнозувати. Все залежить від економічної ситуації і наявності фінансування. Додамо, третя черга ремонту передбачає оновлення зони соборів, четверта – від соборів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Також в планах створити стилізоване дитяче містечко на території розібраного довгобуду – території колишнього дворянського зібрання.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Чернігові тривають ремонти прибудинкових територій по вулиці Доценка