Починаючи з четверга 3 листопада “Чернігівводоканал” проводитиме ремонт водопроводу на вулиці Полуботка біля будинку №19. Через це на один день буде змінено рух електротранспорту. Тролейбуси на маршрутах №1 і 9, які зазвичай ходять через цю ділянку, повертатимуть з вулиці Шевченка на Молодчого в напрямку П’яти кутів, а потім рухатимуться по проспекту Перемоги. Водночас рух автотранспорту буде обмежений до 11 листопада. Перекриту ділянку можна буде об’їхати вулицею Тарновського.
У Чернігові на один день змінять рух тролейбуси
02.11.20220

Related tags :
Перекриття руху Рух транспорту Тролейбуси чернігів
Схожі новини:
21.02.20220
Чернігівці завадили водієві, який збив дівчину, втекти з місця ДТП
Сьогодні, близько 4-ї години ранку, на проспекті Перемоги поблизу нічного клубу на тротуарі легковий автомобіль збив дівчину-пішохода.
За інформацією патрульної поліції, на момент прибуття патруля
Read More
11.01.20240
Як депутати та депутатки Чернігівської міської ради відвідували сесії та комісії у 2023 році
У 2023 році відбулося 10 пленарних засідань сесій Чернігівської міської ради VIIІ скликання, під час яких депутати та депутатки прийняли 235 рішень. А також 38 засідань постійних комісій Чернігівськ
Read More
09.01.20230
Нові правила – Українська мова: як заохотити людей спілкуватися державною мовою
Що може стати на заваді переходу на українську у побуті? Чому примус — це деструктивно? Як заохотити людей спілкуватися державною мовою у приватному житті? Обговорюємо мовне питання у черговому випус
Read More