ТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

Тепло не відключатимуть: опалювальний сезон у Чернігові продовжили

Featured Video Play Icon

Тепло в будинках, закладах бюджетної сфери та соціальної інфраструктури Чернігова поки не відключатимуть. Нагадаємо, опалювальний сезон у місті мав би закінчитися 31 березня за умови середньодобової температури повітря від 8 градусів тепла і вище. Але останні три дні спостерігаються нічні морози і прогнози синоптиків обіцяють холодну погоду найближчими днями. Як повідомив очільник АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, теплоносій подаватиметься відповідно до температури навколишнього повітря.

Тобто це температура теплоносія дещо нижче ніж в зимовий період, для того,щоб і зекономити енергоресурси, і для того, щоб плата за опалення була мінімальна. Навіть деякі котельні будуть у денний час зупинятися. Це для того, щоб не перевитрачати, але все ж таки ми повинні забезпечити комфортні умови проживання мешканців у свої квартирах та дотримуватися всіх нормативних документів, – зазначив очільник АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина.

Окрім цього, 30 березня Кабмін продовжив дію Постанови № 812, якою на теплопостачальників покладено спеціальні обов’язки щодо забезпечення теплом населення і бюджетні установи. А також було прийнято рішення про ліміти на газ, ТЕЦ і ОТКЕ заключили нові договори. Відтак теплогенеруючі підприємства забезпечені паливом і продовжать постачати тепло споживачам.