165 чернігівських сімей отримають у січні одноразові виплати в рамках міської програми підтримки народжуваності. На це виконком міської ради виділив більше 1 мільйона 400 тисяч гривень. Цікаво, що в трьох сім’ях народилася четверта дитина, в одній – п’ята, а ще в одній – аж восьма. Всі вони отримають виплати найбільшого розміру – по 20 тисяч гривень.
Допомога новонародженим
22.01.20210

Схожі новини:
17.06.20210
У Чернігові засудили шахрая, який ошукав містян на 250 тисяч гривень
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова неодноразово судимого 33-річного жителя м. Запоріжжя визнано винним у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).
Про це повідомляє Чернігівська окружна
Read More
24.09.20220
Окупанти з мінометів обстріляли дві громади на Чернігівщині
Минулої доби російські окупанти обстріляли дві громади на Чернігівщині. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.
Читайте також: Близько 20 вибухів: окупанти знову обстріляли прикордонні гро
Read More
03.02.20200
У рейсовому автобусі намагалися провезти контрабандні цигарки
Вчора, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», знову вилучили цигарки білоруського виробництва. Про це повідомили у чернігівському прикордонному загоні.
При оформленні на в
Read More