НовиниТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

Протест підприємців

Featured Video Play Icon

Біля Чернігівської обласної держадміністрації зібралося чимало людей. Ще по обіді близько сотні громадських активістів перекрили трасу міжнародного значення на пішохідному переході у Кіптях. Пізніше акція протесту перемістилася саме сюди. Представники малого та середнього бізнесу області та Чернігова – проти “карантину вихідного дня”.

Майже одразу активістів запросили до приміщення, щоб у теплі обговорити їх вимоги з представниками влади. До діалогу з підприємцями долучилися заступники голови ОДА Олександр Савченко та Андрій Подорван, а також Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я .

Протестувальники, в свою чергу, скаржились, що карантин позбавляє їх роботи, адже через запровадження обмежень, вони не в змозі планувати свій бізнес, це підриває їх фінансове становище. Підприємці вважають, що чим більше буде торговельних точок, тим більше потоків людей вдасться розвести. Це допоможе уникнути скупчення людей у громадських місцях, таких як ринки чи супермаркети. Тому вони наполягають на продовженні роботи з дотриманням усіх карантинних норм. За словами Андрія Подорвана, у аргументах, якими керуються підприємці є логіка, тому він запросив їх представників на засідання комісії, на якій розглядатимуть це питання.

Наразі ситуація з “карантином вихідного дня” залишається неоднозначною. Адже на даний момент ще немає відповідної постанови Кабміну щодо його впровадження.

Comment here