Такі примхи природи спіткали місто у середині грудня. Працівники КП «АТП 2528» працювали всю ніч з неділі на понеділок, але долати наслідки льодовикових опадів було дуже важко.
До двох ночі посипали місто, в 2.15 пішов дощ, все змив. Температура мінус 4-5. Виїхали знову, засипали. В 6.15 – 6.30 знову дощ. За два дні піщано-сольової суміші висипали 570 тонн, – повідомив керівник КП « АТП 2528» Руслан Волок.
Вручну посипати тротуари під дощем, який відразу перетворювався на лід, було нереально. Вода, яка стікала з плитки, залишалася на швах та замерзала, – розповідає Руслан Волок. На центральних дорогах завдяки техніці проблему змогли зняти, тоді як у приватному секторі було непереливки усім – як пішоходам, так і транспорту. На окремих ділянках, навіть 10-ти тонний МАЗ з піском пішов у кювет.
«Роби що хочеш, щоб мінімізувати травми. Не хочеться випробовувати й вас. Але, коли йде дощ , в мінусову температуру, що хочеш, те й роби. Він іде і замерзає. Треба старатися, щоб такого не було», – звернувся міський голова Владислав Атрошенко до комунальників.
Як повідомив завідувач травматологічного відділення другої міської лікарні Богдан Рожило, за минулі вихідні до травмпункту звернулося 200 чернігівців, у понеділок – більше сотні. І це незважаючи на те, що на подолання ожеледиці кинули увесь транспортний парк КП «АТП 25 28», а також 400 працівників, які вручну намагалися засипати тротуари, до яких не дісталася техніка, піском та сіллю.
З огляду на примхи природи і переходу із снігових зим на дощові, планують на перспективу у такі екстремальні дні залучати на допомогу працівників фірм та підприємств, аби вони допомагали розсипати піщано-сольову суміш на тротуарах біля своїх офісів.