Факт-новини: оперативні сюжети

Перетворити країну на інформаційний дурдом — неправильно

Featured Video Play Icon

16 мільйонів гривень, або 14 відсотків від запланованого, тільки у березні  недоотримав бюджет Чернігова податку на доходи фізичних осіб. І це не єдина проблема, пов’язана з оголошенням карантину. Психологічний та фінансовий стан чернігівців, які вже  другий місяць змушені  бути вдома,  набуває загрозливих обрисів.

 Людям треба показати світло у кінці тунелю, каже міський голова В. Атрошенко. Не можна  у цій ситуації психологічно перетворити країну  на інформаційний дурдом. Це неправильно.

Тисяча триста інфікованих у Чернівцях і п’ятеро у Чернігові. Не співставне співвідношення. Але при цьому  карантинні заходи однакові. До того ж  вони не завжди зрозумілі людям, акцентував мер.

«Ми закрили ринки. Ми їх уже 5 разів закривали- відкривали, — каже В. Атрошенко. — Настрої урядовців змінювалися . В кінці  кінців,  на свіжому повітрі,  відстань   більша, ніж у продуктових магазинах. Ми розуміємо,  ті гроші , які  продуктові супермаркети  віддали на COVID, вони «відбили» на цінах  і антиконкурентних  заходах. А те, що ми втрачаємо, це сотні підприємців, які отримали б якусь копієчку». Зайти до  невеличкої крамнички на першому поверсі, в яку без проблем можна було б запускати по одному покупцю, на думку підприємців, значно безпечніше, ніж  до супермаркету. При цьому місцева влада не має права  приймати рішення, які суперечать  Постановам головного санітарного лікаря та Уряду.

Comment here