Указом Президента України головному диригенту оркестру Чернігівського облмуздрамтеатру імені Шевченка Олексію Рощаку присвоєно звання «Заслужений артист України». З 2014 року він очолює оркестр, у супроводі якого на театральній сцені йдуть вистави для дорослих та дітей, також колектив виступає у місті зі святковими концертними програмами. Талановитий музикант, випускник Чернігівського музучилища Олексій Рощак зробив вагомий внесок у розвиток оркестрової музики та театрального мистецтва Чернігівщини.
Олексій Рощак – Заслужений артист України
26.08.20200

Схожі новини:
09.02.20210
Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись у цьому опалювальному сезоні
Щойно офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один із 8 кроків команди щодо розв'язання тарифного питання. І це правильна позиція, яка показує, що пріоритет влади — і центрально
Read More
23.03.20200
В Україні перенесли весняний призов до армії
Президент Володимир Зеленський переніс на місяць черговий призов громадян на строкову військову службу.
Відповідний указ опублікований на сайті Глави держави.
У документі зазначається, що
Read More
22.02.20240
Заробив на ухилянтах майже 1 млн доларів: СБУ затримала ексочільника ВЛК Чернігівщини
Служба безпеки ліквідувала у Чернігові масштабну схему ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку.
У результаті комплексних заходів в обласному центрі затр
Read More