Факт-новини: оперативні сюжети

На старті опалювального сезону. Про що просять депутати Кабмін?

Featured Video Play Icon

Із вшанування пам’яті людей, розстріляних нацистами у Бабиному Яру, розпочалося пленарне засідання 11-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання. 80 років тому у Києві всього за два дні було вбито майже 34 000 євреїв.

Одне з перших рішень порядку денного – призначення директорки Чернігівського ліцею №22 Вікторії Пекур на посаду заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Іншим рішенням її затверджено членом виконавчого комітету міської ради.

Також міська рада надала дозвіл комунальному підприємству “АТП-2528” на укладення договору лізингу з метою придбання техніки. Якої саме та в якій кількості, за словами керівника КП Руслана Волока, залежатиме від суми, наданої Кабміном – вона стане відомою після 10 жовтня.

Окрім цього депутати підтримали звернення міської ради до Кабінету міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на послуги ЖКГ для населення. За словами міського голови, вище керівництво держави планує перекласти компенсацію росту тарифів на місцеві бюджети замість автоматичного нарахування субсидій тим, хто їх потребує.

Також міська рада звернулася до Верховної Ради та Кабміну щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році тим людям, пенсія яких нижче рівня середньої по Україні, тобто 3866 гривень 80 копійок. Для цього депутати пропонують використати частину коштів, отриманих від Міжнародного валютного фонду, які надані Україні на подолання наслідків пандемії COVID-19. Загалом під час сесії депутати розглянули більше 20 питань порядку денного. Більш докладно про це у програмі “Депутатський корпус”.