У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону запобігли двом спробам ввезення на територію України холодної зброї. Перетнути українсько-російський кордон з забороненими предметами намагалися наш співвітчизник та громадянин Російської Федерації. В першому випадку під час огляду автомобіля «SsangYong» російської реєстрації, яким в Україну прямував 55-річний росіянин, прикордонники разом з митниками в багажному відділенні серед речей іноземця виявили дві шаблі та кинджал, ймовірно, східного походження. А 47-річний українець, повертаючись з РФ додому на автомобілі «Мерседес» російської реєстрації, теж прихопив з собою заборонені речі. В його автівці оглядова група знайшла два ножі з довжиною леза 15 см та 17 см. На одному з них було гравіювання із зображенням символіки ФСБ РФ. Предмети вилучили і передали співробітникам Нацполіції для проведення відповідних експертиз, яка визначить, чи належать вони до холодної зброї.
Холодна зброя на кордоні
28.12.20200
Схожі новини:
05.03.20200
ВеЧер 05.03.2020. Фільм “Невидимий батальйон”
"Невидимий батальйон" у Чернігові. Про що розповідає кінострічка? Завісу відкриють співорганізаторка показу та одна з головних героїнь фільму.
Read More
09.07.20200
Скільки пар одружилося у Чернігові
В Чернігові протягом першого півріччя поточного року створилося 600 нових родин. Сервісом «Шлюб за добу» скористалися 144 пари. Загалом із січня по червень у Чернігівському міському відділі державно
Read More
20.06.20200
Конференція політпартії «Рідний дім» | Телеканал Новий Чернігів
У суботу, 20 червня,у Чернігові відбулася обласна конференція партії " Рідний дім ". Про появу цієї нової політичної сили у місті стало відомо у грудні 2019 року. Тоді, на фоні політичної весе
Read More

