Голубі озера приваблюють відпочиваючих не тільки своїм мальовничим краєвидом, а ще й музичними програмами. Від легендарних виконавців до сучасних діджеїв можна почути на озерах. Сезон зіркових артистів у неділю відкрив Віктор Павлік. Віктор Павлік давненько не виступав у наших краях. Глядачі ще не забули шлягери співака «Шикидим», «Ти подобаєшся мені», або «Город зеленого цвета». Просили гостя заспівати їх на концерті, адже під ці мелодії продовжують мріяти, освідчуватись у коханні. До речі, сама зірка нещодавно одружилась вчетверте на своїй концертній директорці Катерині. Віктор Павлік виконав не тількі свої добре відомі пісні, а й кавери. Артист просив публіку голосніше співати разом, щоб цей концерт почули у Чернігові та Гомелі. Вже цього літа своїми виступами на сцені Голубих озер порадують відомі виконавці із сусідніх країн. Також влітку пройдуть традиційний фестиваль авторської пісні, гумору, вечори пам’яті та молодіжні фестивалі.
Віктор Павлік на Голубих озерах
29.06.20200
Схожі новини:
06.11.20230
Сили ППО вночі знищили 15 ворожих шахедів та керовану ракету Х-59
Із вечора 5-го до опівночі 6-го листопада окупанти атакували Україну кількома типами ракет та ударними дронами.
Про це повідомили Повітряні Сили ЗСУ.
Читайте також: Негода знову прокотилася Че
Read More
14.12.20230
У Чернігівській області правоохоронці вивезли багатодітну сім’ю з-під російських обстрілів
На Чернігівщині працівники поліції евакуювали багатодітну родину із села, що за два кілометри від кордону з країною-агресоркою. Населений пункт Новгород-Сіверського району російські окупанти чи не що
Read More
25.12.20210
Пожежі забрали життя двох людей на Чернігівщині
Сьогодні, 25 грудня, в Чернігівській області трапились 2 пожежі, в яких загинули люди. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.
Так, близько 7 години ранку виникла пожежа в житло
Read More

