Факт-новини: оперативні сюжети

COVID у Чернігові. Де отримати третю дозу вакцини?

Featured Video Play Icon

275 осіб захворіли,13 померли, 64 госпіталізували, а 429 пацієнтів одужали. Така ковідна статистика по Чернігову за минулий тиждень. У місті продовжує зменшуватися кількість хворих та госпіталізованих у ковідні відділення міських лікарень. Про це на розширеній нараді в муніципалітеті повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

За словами Владислава Кухаря, загалом у Чернігові за весь час пандемії від ковіду померло 813 людей. У грудні 2021 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість хворих на коронавірус стала меншою. Натомість кількість госпіталізованих та тих, хто потребував кисневої підтримки – у півтора рази збільшилася.

Наприкінці минулого року в Чернігові почали робити щеплення бустерною дозою вакцини від коронавірусу. Отримують її сьогодні медичні працівники.

У центрах масової вакцинації, а також пунктах щеплень усіх міських поліклінік чернігівці можуть імунізуватися першими двома дозами вакцин проти COVID – 19. Орієнтовно вакцинується за день до 160 осіб.