Факт-новини: оперативні сюжети

Чернігівці на п’єдесталі. Які нагороди вибороли боксери на Всеукраїнському турнірі?

Featured Video Play Icon

Двоє чернігівських боксерів одержали призові місця на Всеукраїнському турнірі, який завершився 4 липня у Кропивницькому. Вихованець Валерія Бондаренка – Павло Сабун посів 3 місце у ваговій категорії 60 кг, а Павло Іллюша виборов 2-ге у категорії 75 кг. Тренують срібного призера Вадим Казанін та Андрій Корець. Пан Андрій розповідає, що Павло Іллюша гідно представив Чернігівську область.

Позмагатися за першість у боксі з’їхалося близько 100  спортсменів майже з усіх регіонів України, та це не завадило чернігівцю Павлу Іллюші посісти призове місце та отримати спеціальний приз за волю до перемоги – золотий кулон у вигляді боксерської рукавички.

У планах боксерів наразі підготовка до Кубку України, що стартуватиме 26 липня у Маріуполі.