Цієї ночі з чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації, що по вулиці Толстого , втекли двоє хлопчиків 2003 та 2008 років народження. Пошукові дії тривали по всьому місту. Втікачів знайшли протягом кількох годин у парковій зоні в районі Красного мосту. Наразі у присутності психолога інспектори ювенальної превенції з’ясовують у хлопців, що їх спонукало залишити центр реабілітації посеред ночі. Осіб, які допустили втечу вихованців, буде притягнуто до відповідальності.
З реабілітаційного центру Чернігова втекли діти
06.08.20200

Схожі новини:
13.03.20240
Стратегія відновлення України: у Чернігові відбувся форум «DataUAction»
Фокус уваги на якісну аналітику. У Чернігові відбувся національний форум «DataUAction», де презентували механізм збору аналітичних даних стану і спроможності громад. Активні громадські діячі, предста
Read More
14.12.20210
Перехід на газ. Хто компенсує чернігівській ТЕЦ вартість блакитного палива?
Чернігівська ТЕЦ працює. Тепло та гаряча вода споживачам подається. При цьому замість вугілля, яке має складати 80 % у структурі палива генерації, тут використовують виключно природний газ.
Якщо п
Read More
30.11.20230
У Чернігові продовжили перекриття руху транспорту по вулиці Зеленій
Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.
Відповідний дозвіл наданий на засіданні викон
Read More