На території Чернігівської області, за даними Міністерства охорони здоров’я України, зареєстровано 50 випадків захворювання на COVID-19. За добу 29-го квітня додалося 5 пацієнтів. Як повідомляє офіційний сайт Чернігівської ОДА, хворобу виявили у одного жителя міста Бобровиця, і чотирьох осіб з Варвинського району. Двом носіям віруса знадобилася госпіталізація, решта – на амбулаторному лікуванні. Наразі Варвинщина лідирує за кількістю хворих – їх там 16, у Чернігові та Бобровиці – по 9. Загалом в області від COVID-19 померли 4 особи, одужало 8. Обласний лабораторний центр провів 1316 ПЛР-досліджень.
В області 50 носіїв коронавірусної інфекції
30.04.20200
Related tags :
Коронавірус чернігів
Схожі новини:
21.02.20220
Чернігівський лучник виборов «золото» на Чемпіонаті Європи
Чернігівець Олександр Криворучко здобув золоту медаль в особистому заліку на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед юніорів, який проходив в місті Ласко, Словенія. Першість вибо
Read More
19.08.20220
Незалежність України: роль Чернігово-Сіверщини в українському державотворенні
Від одного з найбільших князівств середньовічної Європи до незламного північного форпосту вже сучасної України. До найважливішого державного свята - Дня Незалежності, що вже дев’ятий рік поспіль ми в
Read More
27.10.20230
Модульне містечко на Дрозда: чи готове та коли почнуть заселятися люди?
Сім двоповерхових дерев’яних будиночків на 112 смарт-квартир із окремими санвузлом, кухнею, всіма необхідними меблями і побутовою технікою. Почате восени минулого року, модульне містечко по Володимир
Read More

