Факт-новини: оперативні сюжети

Захисний одяг для лікарів

Featured Video Play Icon

Інфекційне відділення 2-ої міської лікарні готове до прийому хворих на коронавірус. Сьогодні надійшли перші 100 захисних костюмів для лікарів. Найближчим часом отримають ще 400.

Однією з базових лікарень на випадок коронавірусу в Чернігові є міська лікарня №2. В інфекційному відділенні є все необхідне для проведення протиепідемічних заходів, каже заступник головного лікаря з хірургічної роботи 2 лікарні Едуард Рибачук. Для цього з міського бюджету виділено 400 тисяч гривень. Базове госпітальне відділення забезпечене засобами захисту та антибіотиками. 

Вже надійшли перші сто костюмів біозахисту для лікарів. Планують отримати ще 400. Вони зроблені із спеціальної водовідштовхуючої тканини, розповідає завідуюча інфекційним відділення Чернігівської міської лікарні №2 Світлана Ворона. Таких костюмів тут два.  Крім біокостюмів закупили й необхідне обладнання.Тут є і апарати штучної вентиляції легень. Таких дихальних машин у лікарні 20. Нині в інфекційному відділенні 17 боксованих палат, які виділені для лікування від інфекції. 4 березня на базі лікарні відбулося навчання для медиків з локалізації вогнища коронавірусної інфекції. Участь у навчанні також взяли й рятувальники, представники влади та Нацполіції.

Comment here