Новини

Заяви на перепустки для транспорту приймаються до кінця тижня

Керівникам та власникам чернігівського бізнесу, робота якого дозволена під час карантину, нагадують, що залишилося лише два дні для прийому ваших звернень щодо забезпечення працівників тимчасовими посвідченнями, які необхідні для проїзду в громадському транспорті. Такі заяви прийматимуться до 3 квітня, повідомляє пресслужба міської ради.

З цих питань потрібно звернутися до управління економіки або оргвідділу міської ради за телефонами 67-67-36, 77-46-68, 676-257 або 774-802.

У Чернігові під час карантину громадський транспорт працює в режимі спеціальних перевезень з метою доставки людей до їх робочих місць. Вхід – за спеціальними Тимчасовими посвідченнями. У першу чергу вони видавалися для працівників підприємств, які забезпечують критичну інфраструктуру міста – лікарень, теплогенерації, ЖКХ, правоохоронних структур, органів влади, хлібокомбінатів тощо. Наразі таких посвідчень видано вже близько 30 тисяч. 

Разом з тим, у разі критичної необхідності в користуванні громадським транспортом для під’їзду до робочих місць працівників інших підприємств ще є можливість одержати такі перепустки додатково.