Факт-новини: оперативні сюжети

Як готують до зими житлові будинки в Чернігові

Featured Video Play Icon

Житлово-комунальні підприємства Чернігова завершують підготовку будинків до зими. Так, за словами керівників КП “Новозаводське” та ЖЕКу №10, будинки, які вони обслуговують, уже мають паспорти готовності. Заплановані роботи закінчать згідно з прийнятими графіками. У цьому запевнив на оперативній нараді у вівторок і керівник профільного управління Ярослав Куц.

Усі роботи виконуються за рахунок тарифів за послуги з управління багатоквартирними будинками, – наголошували доповідачі.

Для комунальників дуже важливо аби люди за послуги розраховувалися вчасно – акцентували їх керівники, адже від цього залежить якість проведення поточних ремонтів у будинках. Так, у КП “Новозаводське” середній рівень оплати за послуги складає 97 %. При цьому залишаються і ті, хто має борги.

Як повідомив керівник 10-го ЖЕКу, вони намагаються говорити з боржниками. У разі непорозуміння звертаються до суду та підписують угоди про реструктуризацію боргу.

Владислав Атрошенко в черговий раз звернувся до містян і попросив людей вчасно розраховуватися за послуги комунальних підприємств. Від цього залежить їх робота, зарплата працівників, тепло та вода у будинках чернігівців.