“Війна змінила життя дітей, які знаходилися на лікуванні в обласній дитячій лікарні. Маленькі пацієнти намагалися постійно посміхатися і робили вигляд, що нічого не відбувається. Їм довелося швидко подорослішати”, – розповідає завідувач гематологічним відділенням “Обласна дитяча лікарня” Єгор Павленко. Як лікували діток під обстрілами, підтримували і не давали зневіритися, і головне, зберегли кожне дитяче життя, дивіться у сюжеті.
Як чернігівські медики рятували життя хворих дітей
01.06.20220

Схожі новини:
25.09.20240
Чернігів отримав від партнерів нову спецтехніку
Автопарк комунальної техніки «АТП-2528» поповнився новими сміттєвозами.
Сім машини передали Чернігову партнери з ПРООН за проектом "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні", за ф
Read More
29.01.20240
У власників транспортних карток у Чернігові можливі проблеми з поповненням
Чернігівська транспортна компанія повідомляє про тимчасові проблеми у віддаленому поповненні транспортної картки та збільшенні часу обробки поповнень.
Дивіться також: У Чернігові стартує оформлен
Read More
24.11.20210
У Чернігові 10 будинків залишились без опалення через аварію
Сьогодні, 24 листопада, без опалення залишились мешканці 10 багатоповерхових будинків та 1 дитячий садок в районі готелю Градецького. Відключили опалення у зв’язку з проведенням аварійних робіт по
Read More