Факт-новини: оперативні сюжети

У центрі міста зводять новий майданчик для вигулу собак

Featured Video Play Icon

Щодня чернігівка Людмила вигулює цвергшнауцера Честера у парку, що навпроти ЦУМу. Дівчина мешкає неподалік і кращого місця для прогулянок з чотирилапим улюбленцем, аніж тут, не бачить. Разом з Честером вони завжди оминають дитячий майданчик, що поруч, адже більшість батьків, проти такої компанії. Про створення тут спеціалізованого майданчика для вигулу собак дівчина мріє давно.

На радість Людмилі та іншим власникам чотирилапих в центрі міста – на розі проспекту Миру та вулиці Софії Русової – будують новий об’єкт для зручного і культурного вигулу тварин. Площа майданчика сягатиме понад 700 квадратних метрів. Наразі будівельники вже зробили основу. В подальшому встановлять спеціальне обладнання для тренування чотирилапих, лавки, урни, освітлення, територію огородять парканом.

Будівництво майданчика фінансується за кошти міського бюджету. Згідно з тендерною документацією його вартість трохи більша, ніж 1 мільйон 600 тисяч гривень. Опікуватиметься вигульним майданчиком комунальне підприємство ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок для тварин». За словами керівниці закладу Тетяни Діденко, потреба в таких об’єктах величезна, адже, собакам потрібен захищений простір.

Будівництво майданчика планують завершити до кінця листопада. А до кінця року такий самий мають облаштувати і на вулиці Красносільського, що у мікрорайоні Масани. Перший майданчик для вигулу та тренування собак побудували у Чернігові 2 місяці тому у Березовому гаю.