ТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

У Чернігові з’явиться мурал, присвячений обороні міста

Featured Video Play Icon

Підсумком конкурсу ескізів для військово – патріотичного муралу, що буде втілений на одній з будівель міста, стала виставка в художньому музеї. На ній представлено 30 робіт, що надійшли з різних куточків країни. Перед учасниками конкурсу було поставлено завдання – створити ескіз, який би вшановував ЗСУ та відображав героїчну оборону Чернігова.

Представлені малюнки виконані у різних мистецьких техніках. Об’єднує їх зображення подвигу захисників України.

17 – річна художниця з Херсонщини Ярославна Поплавська символом Чернігова ,бачить птаха, який дочекався нашого захисника. Герой ескізу чернігівської майстрині Маріанни Ваценко боронить місто від ворожих літаків і танків. Добро, що перемогло Зло зобразила художниця Олена Саченко, присвятивши роботу воїнам 1-шої окремої танкової Сіверської бригади.

Робота київського художника Андрія Рощи найбільше сподобалась нашим військовим, які є замовником муралу. На виставці представлено кілька варіантів ескізу.

Ескіз Андрія Рощи бере в роботу чернігівський стріт – арт художник Дмитро Адеріхо, який створив у місті чимало яскравих настінних малюнків. Будемо чекати на появу в Чернігові нового муралу.