НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

У Чернігові на вулиці Пушкіна замінюють магістральний водогін

Featured Video Play Icon

У Чернігові на об’єкті по вулиці Пушкіна працівники комунального підприємства «Чернігівовдоканал» розпочали підготовчі ремонтні роботи. На ділянці загальною протяжністю 126 метрів, що у напрямку до вулиці Коцюбинського, передбачена повна заміна магістрального водогону.

Крім заміни трубопроводу тут передбачено і встановлення пожежних гідрантів та заміна існуючих колодязів на нові залізобетонні. У “Чернігівводоканалі” кажуть, ця ділянка давно потребувала ремонту. Адже старий водогін, який побудований зі сталевих труб ще у 1983 році, відпрацював свій експлуатаційний термін і має численні пошкодження, тріщини та сліди корозії. Внаслідок цього тут часто виникали численні аварії, що призводило до перекриття водопостачання населенню та підприємствам вулиць Пушкіна, Гетьмана Полуботка, Святомиколаївська, Олега Міхнюка та прилеглим до них.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради рух автотранспорту по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського на час проведення реконструкції водогону перекрито з 20 вересня до 24 жовтня. Саме до цього часу працівники водоканалу мають завершити роботи на об’єкті.