Троє учнів школи №1 протягом вівторка і середи захворіли на менінгіт.Вони потрапили до обласної дитячої лікарні, де перебувають у стаціонарі. Про це повідомила заступник головного лікаря Ольга Іванова. Також вона зазначила, що діти захворіли на різні форми хвороби, а це означає, що ймовірно підхопили інфекцію вони не в школі. Стан дітей наразі легкий, і незабаром їх мають виписати.
У Чернігові 3 дітей захворіли на менінгіт
26.09.20190
Схожі новини:
01.06.20230
У Чернігові роздають продуктові набори постраждалим містянам та переселенцям
У Чернігові на базі дружнього до жінок та дівчат простіру «Вільна», що реалізовується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ за
Read More
05.08.20220
На кількох вулицях Чернігова перекриють рух транспорту
У Чернігові з 8 до 12 серпня перекриють рух автотранспорту на двох ділянках дороги: на розі вулиць Мстиславської та Гоголя, а також на вулиці Тарновського біля будинку №31.
Таке рішення ухвалили н
Read More
10.10.20220
Що означають незвичні сирени в Чернігові та області?
Кілька сирен протягом однієї повітряної тривоги повідомляють жителів Чернігова та області про масований виліт стратегічної авіації та дронів-камікадзе зі сторони рф в напрямку України.
Про це пові
Read More

