Факт-новини: оперативні сюжети

Свято олімпійського прапора. Як у Чернігові підтримали українських олімпійців

Featured Video Play Icon

Чернігів долучився до Всеукраїнської акції «Свято олімпійського прапора» на підтримку українських олімпійців. 4 лютого у Пекіні стартують 24-ті зимові Олімпійські ігри. 45 олімпійців представлятимуть Україну у 12 зимових видах спорту. Від Чернігівщини на олімпіаду поїхали біатлоністи Артем Прима, Артем Тищенко та Ірина Петренко.

Серед учасників свята були й студенти академії державної пенітенціарної служби і педагогічного університету «Чернігівський колегіум». В рамках заходу відбулись товариські змагання з зимових видів спорту.

Зимові олімпійські ігри проводяться раз на 4 роки. Понад 4 тисячі спортсменів із 95-ти країн виступлять у 15-ти видах спорту і розіграють 109 комплектів нагород. Для збірної України це буде непросте випробування, каже триразова учасниця олімпійських ігор Ніна Лемеш.

Про неабиякий виклик перед українською збірною говорить і Василь Пеньковець. Він свого часу теж тренував олімпійців. Значна складність полягає через відсутність в Україні новітніх розробок під потреби спортсменів.

Досвідчений тренер каже, не все залежить від спорядження, вагомими факторами також є майстерність та вдача.

Олімпіада у Пекіні триватиме до 20 лютого.