НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

Нові світлофори з’явилися на двох перехрестях Чернігова

Featured Video Play Icon

Рух на двох перехрестях Чернігова регулюватимуть нові світлофори. Зокрема, на перетині вулиці Кошового та проспекту Миру, де великий потік автотранспорту і часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Ще один сучасний світлофорний об’єкт облаштовано далі – на перехресті проспекту Миру і вулиці Героїв Чорнобиля. Тут також змінено дорожню розмітку: замість двох смуг, нанесли три – праворуч, ліворуч і прямо. Відповідно оновили і дорожні знаки.

Роботи з капітального ремонту планують завершити до кінця наступного тижня. За словами Ярослава Куца, таке рішення зможе полегшити перетин перехрестя, але не вирішити проблему через великий потік автотранспорту. Наразі тут проєктується рух по колу. Як розповів офіцер патрульної поліції Віталій Копистко – це перехрестя також є місцем високої концентрації ДТП.

Здебільшого ДТП на цьому перехресті стаються саме через ігнорування сигналу світлофора автомобілістами, каже Віталій Копистко.

Загалом у Чернігові налічується 70 світлофорних об’єктів. За словами очільника управління ЖКГ, встановлення нових таких об’єктів залежить від можливостей бюджету Чернігова.