Факт-новини: оперативні сюжети

Святкуємо День Прапора

Featured Video Play Icon

Де в Чернігові піднімали головний стяг?

23-го серпня Чернігів відзначив День Прапора України. Цього року дійство пройшло не зовсім звично – змінилася локація. Оскільки Красна Площа з очевидних причин недосяжна, все провели біля центрального входу до технологічного університету. В першу чергу підняли великий прапор, в церемонії взяли участь діти загиблих учасників російсько-української війни.
Чимало чернігівців, що були присутніми на цьому заході, так чи інакше використовують український прапор у побуті – в когось він висить вдома чи на роботі, дехто носить на одязі чи сумці. Жовто-блакитний стяг став ознакою того, що людина, яка його носить, як мінімум небайдужа до долі України.
Під час святкування були також видані грамоти та відзнаки чернігівцям, які показали відмінні результати в роботі – лікарям, освітянам, військовим, поліцейським тощо. Але головним елементом дійства стала видача паспортів школярам. Це вельми неординарні діти – з усієї області зібрали переможців олімпіад і відмінників навчання. Назар Лук’яшко самостійно приїхав із Ріпок, де навчається в гімназії. Під час церемонії Назар отримав український прапор – листівку і примірник “Кобзаря” Тараса Шевченка. Йому, каже, радий найбільше.
Після завершення урочистостей на всіх присутніх чекав невеличкий святковий концерт.