Централізованій бібліотечній системі Чернігова потрібна оптимізація , а мікрорайону Масани – бібліотека.
Централізованій бібліотечній системі Чернігова потрібна оптимізація , а мікрорайону Масани – бібліотека. Про це йшла мова у доповіді очільниці бібліотечної системи міста Людмили Зіневич на ранковій нараді у міського голови. Всього у Чернігові 13 міських книгозбірень. Незважаючи на існуючі проблеми заклади працюють на повну потужність у межах свого потенціалу. Проводять цікаві зустрічі з письменниками , дискусії на різноманітні теми, надають майданчики для відкриття виставок та презентацій місцевим та українським фото художникам , поетам , письменникам та історикам. Серед проблем Людмила Зіневич назвала, зокрема, те, що майже 40% бібліотекарів пенсійного віку, а фонди застарілі на 80%.
Мікрорайон Масани залишається єдиним у місті, де немає бібліотеки_ наголосила Людмила Зіневич. Виправити це вона пропонує шляхом об`єднання філіалів бібліотечних закладів розміщених у Чернігівському тролейбусному Управлінні та бібліотеки по вулиці Курській. Для цього потрібно знайти приміщення в спальному районі. Втім, за словами Владислава Атрошенка, все упирається в кошти. Очільник міста дав доручення детальніше вивчити це питання.
Але між тим у бібліотечній системі міста сподіваються купити нове комп’ютерне обладнання та програми, які дозволять читачам в режимі онлайн замовляти книжки , спілкуватися з бібліотекарами , дізнаватися про цікаві заходи та презентації , які відбуваються у бібліотечній системі. Запропоновані ідеї, за наявності коштів, будуть враховані під час формування бюджету наступного року. Підсумував Владислав Атрошенко.