Новини

Спортсмени Чернігівщини вибороли низку нагород на чемпіонаті України з пішохідного туризму

Завершився Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму, що з 18 по 20 лютого 2022 року проходив в м. Києві.

Спортсмени Чернігівщини вибороли на цьому чемпіонаті 6 золотих та 3 бронзові нагороди, повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.

В особистому заліку серед жінок перемогла Наталія Півень. Серед чоловіків І місце посів Сергій Онищенко, третім був Євгеній Кононець.

У змаганнях зв’язок серед змішаних пар золоту медаль здобули Сергій Онищенко та Наталія Півень.

Серед чоловічих пар перемогу вибороли Євгеній Кононець та Владислав Журавльов.  Бронзову нагороду вибороли Віталій Дихал та Олег Горбонос.