Новини

Чернігівський лучник виборов «золото» на Чемпіонаті Європи

Чернігівець Олександр Криворучко здобув золоту медаль в особистому заліку на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед юніорів, який проходив в місті Ласко, Словенія. Першість виборювали 300 спортсмени із 30 країн.

Про це повідомила Федерація стрільби з лука України.

Вихованець КПНЗ «ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради у запеклій боротьбі переміг представника Італії, 6:5.

Чернігівський 17-річний спортсмен також виборов бронзову медаль у командній дисципліні. Олександр Криворучко, Олександр Панциру та Микита Дюнашев обстріляли команду юніорів збірної Італії.  Втім, поступилися командам із Ізраїлю та Росії.

Загалом, українські лучники підкорили чемпіонат Європи, здобувши 4 золотих та 2 бронзові нагороди. У командному заліку Україна посіла перше місце. Це найкращій виступ на чемпіонаті Європи в історії України, зазначають у Федерації стрільби з лука.