У відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту представниця Чернігівщини Ольга Светюха в гонці-критеріум посіла третє місце. Змагання проходили у Миколаєві, тривали з 11 по 14 вересня. Участь у ньому взяли 147 спортсменів – 20 команд з різних регіонів України, повідомляє Департамент сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації
Чернігівчанка посіла 3-тє місце у Чемпіонаті з велосипедного спорту
16.09.20200

Схожі новини:
04.10.20190
Через розряд блискавки загорівся будинок
Подія сталася в с. Крехаїв Козелецького району в господарстві по вул. Гагаріна, 17 близько 21 години 03 жовтня.
Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОД
Read More
23.09.20220
У центрі Чернігова жінка на Volkswagen зламала дерево і зникла з місця ДТП
Вчора на вулиці Кирпоноса поблизу дитячої бібліотеки сталася дорожньо-транспортна пригода. Легковик наїхав на дерево, від чого воно зламалося. Автомобіль одразу поїхав з місця пригоди.
Читайте так
Read More
17.08.20230
В Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію
У четвер, 17 серпня, Президент Володимир Зеленський підписав закон про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року.
Про це йдеться
Read More

