НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

Половина місячної норми опадів: у Чернігові усувають наслідки негоди

Featured Video Play Icon

Працівники “АТП-2528” ліквідовують наслідки потужної зливи, яка накрила Чернігів ввечері 29-го червня. Дощові потоки нанесли на решітки зливової каналізації сміття, щебінь і листя. Їх треба прибрати, щоб під час наступних дощів не виникло проблем з відводом води. Комунальники працюють на вулицях Київській, Рокосовського, Шевченка, Мазепи та інших.

Під час зливи, за даними обласного гідрометцентру, менш ніж за годину випало більше 28 міліметрів опадів при місячній нормі у 65 міліметрів. Багато вулиць Чернігова на деякий час затопило, зливова каналізація не впоралася з навантаженням.

Ненадовго підтопило і вулицю Декабристів, яка вже відчувала на собі удар стихії у 2018 році. Щоправда, цього разу вода дісталася лише деяких подвір’їв у низині, не спричинивши серйозних затоплень.

Від зливи постраждав не лише Чернігів – на території області були знеструмлені 94 населені пункти, без електрики залишалися більше 58 тисяч абонентів.

За інформацією синоптиків, найближчими днями опадів у Чернігові не очікується до 5 липня. Натомість завдяки периферії північного антициклону у місті буде спекотно, до 32 градусів тепла.