Факт-новини: оперативні сюжети

Підприємець року – 2021. Хто став переможцем регіонального конкурсу?

Featured Video Play Icon

   В Чернігові нагороджено кращих підприємців 2021 року. Традиційно захід проходить у вересні і присвячено його дню підприємця. Організатор заходу – Чернігівська регіональна торгово-промислова палата.

Символ цьогорічного свята – вогонь. Президент регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов вважає, що саме вогонь горить в серцях бізнесменів. Адже вони попри ковідні перешкоди продовжують розвивати власну справу, наповнюють місцеві бюджети, створюють додаткові робочі місця.

Вистояли, не зупинились, не скоротили робочих місць! Цього року організатори зробили виключення – не було окремих номінацій і переможців в них. Концепція заходу полягала в тому, що кожен представник бізнесу, що сьогодні працює на ринку, є переможцем, адже вони не зупинилися і дають приклад вдалих рішень в кризові часи.

Організатори заходу підкреслюють, Чернігівщина той регіон, де влада і бізнес тісно співпрацюють.

Варто додати, що на сьогодні у Чернігові в сфері малого та середнього підприємництва працює близько 60 тисяч людей. В місті діє більше 3 тисяч середніх і малих підприємств та понад 16 тисяч ФОПів.