Під час розгляду результатів соціологічних досліджень проведених групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту з 25.01.20 по 17.02.20 у 24 містах України, Владислав Атрошенко висловив свою точку зору щодо тих людей,які не бачать нічого позитивного навколо себе.
Не варто жити негативом
22.04.20200
Схожі новини:
15.09.20220
Чернігів спрямовує кошти на відновлення житлових будинків та допомогу постраждалим містянам
Відновлення житлових будинків у Чернігові, які постраждали від російських обстрілів, триває. Наближаються холоди, і ремонтні бригади намагаються встигнути зробити якнайбільше. З міського бюджету регу
Read More
09.06.20220
На Чернігівщині СБУ запобігла розкраданню майна підприємства Держрезерву
Співробітники Служби безпеки України запобігли розкраданню стратегічного запасу мінеральних добрив, який зберігався на одному з підприємств Державного агентства резерву України.
У причетності до з
Read More
10.11.20200
Який кисень використовується у лікарнях?
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні на щотижневій нараді дав доручення перевірити питання фактичної якості та вартості медичного кисню. Без попередження брати проби вибірково,
Read More

