Команда Нового Чернігова продовжує серію програм про те, як відбувається ремонт пошкоджених будинків у місті. На території ЖЕК-13 російськими загарбниками було пошкоджено 157 житлових будинків, із них 15 з прямим влучанням снарядів. Наразі вже проведено 20 експертиз житлових будинків. За попередньою інформацією, 2 багатоповерхівки не підлягають ремонту.
На часі – Відновлення багатоповерхових будинків ЖЕК-13
21.06.20220

Related tags :
Відновлення Війна житлові будинки чернігів
Схожі новини:
12.09.20230
Скільки втратить Чернігів, якщо заберуть ПДФО від військових, та на що зараз йдуть ці кошти?
Посилення обороноздатності та безпеки, допомога Збройним силам, підтримка людей і відновлення - все це, фактично, ті 1,5 млрд гривень ПДФО від військовослужбовців та правоохоронців, які отримав бюдже
Read More
27.07.20220
Чернігів отримав допомогу з Польщі
Днями Чернігівська громада отримала від дружньої Польщі чергову гуманітарну допомогу. Комунальним підприємствам було передано 6 тонн плівки, яку розподілили між КП “Деснянське”, “ЖЕК-10”, “ЖЕК-13”.
Read More
27.09.20230
Відновлення дитячого садочка №4 у Чернігові завершується: коли заклад прийматиме діток?
Незабаром до Чернігівського садочка № 4 повернеться гамір та дитячий сміх. Так, у дошкільному навчальному закладі, який одним із перших потрапив під ворожі обстріли у лютому 2022 року, завершують від
Read More