Водій напідпитку, якого зупинила Новгород-Сіверська поліція, намагався дати патрульному офіцеру хабара, аби уникнути відповідальності. Це зафіксувала службова камера патрульного. Під час складання поліцейськими протоколу 36-річний водій витяг купюру номіналом 100 доларів США і запропонував її патрульному. Офіцер поліції попередив громадянина про незаконність таких дій, проте той не вгамувався. Відтак поліцейські задокументували кримінальне правопорушення. Найменше покарання — штраф у сумі від 17000 до 68000 гривень, а максимальне — до 4 років позбавлення волі. Крім того, правопорушник понесе і адміністративну відповідальність за п’яне водіння.
Хабар не вирішив проблему
31.01.20210

Схожі новини:
01.06.20210
Патронатні сім’ї на Чернігівщині: скільки дітей прихистили?
Патронат – теж робота! Фотовиставка з такою назвою відкрилася у вівторок в обласному Палаці дітей та юнацтва. Вона присвячена сім'ям, що тимчасово беруть до себе дітей, які з тих чи інших причин не м
Read More
01.11.20210
З 1 листопада на Чернігівщині діє заборона на вилов риби на зимувальних ямах
Із 1 листопада забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років. Триватиме вона до початку весняно - літньої заборони. Про це повідомляє
Read More
03.07.20240
Загинули в бою: на Чернігівщині попрощалися з трьома Захисниками
На Чернігівщині 3 липня попрощалися з трьома полеглими воїнами-земляками — Максимом Голубєвим, Артемом Логвіним та Віталієм Гринем.
Про це повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.
У Чер
Read More