Факт-новини: оперативні сюжети

ФК «Десна» на 2 місці після «Шахтаря»

Featured Video Play Icon

У матчі 29-ого туру Української Прем’єр-ліги, котрий відбувся 5 липня у Чернігові на стадіоні імені Гагаріна, зустрілись команди ФК “Десна” та “Колос”. Не дивлячись на обмеження, які були введені на період пандемії коронавірусу, нашу команду прийшли підтримати вболівальники.

Матч був напружений від самого початку. Сіверяни не стали тягнути час і вже на 9 хвилині після передачі Хльобасом м’яча у зону воріт Будківський забиває головою гол, тим самим відкриває рахунок гри – 1 : 0. Кожен з наступних забитих голів нашою командою підзадорював гравців. У кінцевому результаті після забитого Тотовицьким на 90 хвилині м’яча, “Десна” перемогла з рахунком 5:1.

• Я задоволений діями команди, як захисників, так і атакуючих, – каже тренер ФК «Десна» Олександр Рябоконь. – Грали старанно, показали хороший рух, хорошу гру в пас.

Після 29-ого туру чернігівська команда на 2-ому місці, поступається лише ФК “Шахтар”.