Факт-новини: оперативні сюжети

Джазові вечори у Чернігові

Featured Video Play Icon

Завершення літніх джазових вечорів у дворику філармонійного центру.

Завершились літні джазові вечори у дворику філармонійного центру. Яскраву фінальну крапку поставив виступ столичного бенду з життєстверджуючою назвою “Буду”. Музиканти представили нам нову вокалістку Марію, яка працює з ними лише кілька місяців.(Марія). “Будеш хорошу музику? Буду! Це гасло гурту говорить про те, якщо потрапили на їхню вечірку, то гарантовано скоштуєте смачний пиріг, начинений музикою джаз, рок та фьюжн.

На концерті переважно прозвучали пісні з україномовного альбому “Видих-вдих”, що вийшов на початку року і вмістив 31 пісню. Це третій альбом в дискографії. Як і попередні, він був записаний в лондонській студії “Метрополіс”,де записуються зірки світового рівня.

Як не дивно, надихає колектив на створення альбомів  Венеція. “Буду” приїздить туди у серпні, щоб написати нові пісні. Цей рік не став виключенням.

Тож, глядачі, які побували на цьому концерті, зацікавляться творчістю “Буду”. Сподіваємось, що наступний літній джазовий сезон у дворику філармонійного центру подарує  ще більше  зустрічей з цікавими та самобутніми виконавцями.

Comment here