НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

«Десна» зіграла в нічию

Featured Video Play Icon

У поєдинку  8-го туру Української футбольної прем’єр-ліги  чернігівська «Десна»  цими вихідними зустрілася  з «Олександрією».  Гра проходила на виїзді, на території  суперників –  футбольній арені «Ніка», що у місті Олександрія. Матч видався напруженим  та драматичним. Команда Олександра Рябоконя  на 39 хвилині вийшла вперед, завдяки пенальті Андрія Тотовицького. У другому таймі  господарі зрівняли рахунок – точний удар реалізував гравець  «Олександрії»  Євген Банада. На 82-ій хвилині матчу відзначився ще один «олександрієць» Артем Сітало.  За 2 хвилини наш земляк Пилип Будьківський  зрівняв рахунок і приніс чернігівській команді нічию. У результаті – 2:2.

Тож наразі  «деснянці»  мають 13 очок і посідають 4 місце у турнірній таблиці. Наступний матч чернігівські футболісти зіграють 7 листопада із командою «Минай» із Закарпаття.