13 серпня на адресу українського клубу прийшов лист з підтвердженням УЄФА, що чернігівський ФК «Десна» допущений до єврокубкових змагань. Нагадаємо, «Десна» посіла в чемпіонаті України четверте місце і в наступному сезоні Ліги Європи стартує з третього кваліфікаційного раунду. Жеребкування кваліфікації відбудеться 1 вересня. Раніше повідомлялося, що чернігівці будуть проводити матчі Ліги Європи в Києві. Також приємними новинами є продовження кар’єри у ФК “Десна” двох гравців: воротаря Євгена Паста, котрий підписав контракт на 2 роки, та захисника Андрія Гітченка, який залишився у клубі на рік.
«Десна» допущена до Єврокубку
14.08.20200
Схожі новини:
26.03.20200
У закладах освіти, культури та спорту відключають опалення
У Чернігові завершується опалювальний сезон 2019-2020 років для закладів освіти, культури та спорту. Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 25 березня.
Read More
10.01.20220
Пластикові прозорі «маски» – не засіб індивідуального захисту – МОЗ
Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі п
Read More
29.01.20210
Бронзова призерка
25 січня
у Харкові стартував чемпіонат України зі стрільби з луку у приміщенні.
Чернігівщину представляло
9 лучників. Серед юніорок в особистій першості друге місце на чемпіонат
Read More

