ТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

Чернігівське діти зібрали майже 10000 грн на ліки для ЗСУ

Featured Video Play Icon

12 серпня, у Міжнародний день молоді, у дитячо-підлітковому клубі «Джерельце» завершився шестиденний благодійний ярмарок, метою якого був збір коштів на потреби Збройних Сил України. Педагогиня-організаторка Світлана Курочкіна запевняє: ініціаторами заходу були діти-вихованці клубу, у якому вони проводять змістовне дозвілля, займаються творчістю та відвідують різноманітні майстер-класи.

Асортимент товарів на ярмарку був широким – від патріотичного хендмейду та книг до різноманітних смаколиків: піци, круасанів, кексів та вареної кукурудзи. Співорганізатори ярмарку підкреслюють, зараз у Чернігові дуже багато дітей, які прагнуть підтримати українську армію та всіляко долучаються до збору коштів.

Протягом усіх днів ярмарку вдалося зібрати майже 10 тисяч гривень. Ця сума стала справжньою несподіванкою як для дітей, так і для організаторів.

Зібрані кошти вирішили витратити на покупку ліків для військових, які знаходяться на так званому «нулі» – в самому епіцентрі бойових дій, і які потребують негайної медичної допомоги.

Волонтерка Наталка Орлова запевнила, що подібні ярмарки і надалі будуть проводитися в різних районах нашого міста, адже діти хочуть відчувати себе важливими і долучатися до благодійності.